Orgazmus dráždením klitorisu – Naše tipy

Neplatí, že orgazmus ženy sa dá dosiahnuť iba vďaka stimulácií klitorisu, ale je to rozhodne jednoduchšia cesta. Hovorí sa, že orgazmus, ktorý žena dosahuje vnútorným dráždením vagíny je intenzívnejší, ale orgazmus spôsobený dráždením klitorisu je tiež poriadne vzrušujúci. A tiež môže byť viacnásobný.

V prvom rade, neváhajte použiť lubrigačný gél aj na dráždenie klitorisu. Pre ženu je to oveľa príjemnejšie a intenzívnejšie. Na druhej strane, ak nie je dostatočne vlhká a vlhkosť nepresahuje až na klitoris, trenie klitorisu by mohlo byť pri opakovanom dráždení mierne bolestivé.

ORGAZMUS DRÁŽDENÍM KLITORISU – NAŠE TIPY

Rýchlosť intenzity, ktorú žena preferuje vždy závisí od konkrétneho prípadu. Niektoré ženy majú radšej skôr rýchlejšiu a intenzívnejšiu stimuláciu klitorisu, iné naopak pomalšiu, ale s väčším tlakom a niektoré zase rady intenzity striedajú.

Žena dokáže stimuláciou klitorisu dosiahnuť aj viacero orgazmov. Telo má však vždy svoje fyziologické limity. Niekedy je viacnásobná stimulácia pre ženy príjemná, inokedy naopak. Užitočné môže byť tiež tesne pred vyvrcholením spraviť malú prestávku a potom pokračovať. Tento efekt spôsobuje ešte väčšie nahromadenie energie a intenzívnejší orgazmus.

Klitoris je skutočne tá časť ženského tela, o ktorej sa nehovorí až tak často, ako by sa malo. Dokonca je faktom to, že klitoris je u každej ženy skutočne unikátny. Preto potrebuje každá žena iný spôsob stimulácie, ktorá jej spôsobuje vzrušenie. Samozrejme, sú pravidlá a cesta, ktorá je pre všetky ženy rovnako vzrušujúca, ale tú najväčšiu rozkoš im prinesie iné dráždenie. Dokonca je tiež dôležité povedať aj to, že pre veľmi malé percento žien je klitoris tak citlivý, že akýkoľvek kontakt s ním skôr pre ne spôsobuje bolesť. Toto je však skôr výnimočný prípad.

Aj keď majú takmer všetky ženy radšej vaginálnu penetráciu, práve dráždenie klitorisu môže byť pre ne veľmi príjemnou a citlivou záležitosťou. Dokonca sa pri ňom môže vyskytnúť aj malá menej nápadná erekcia. Klitoris nemôže byť podceňovaný ani ako súčasť masturbácie žien a ani ako pevná časť celého sexuálneho aktu. Klitoris sa dá dráždiť aj pri súloži smerom odzadu či spredu čo treba využiť. Táto koncentrácia nervových zakončení si skutočne zaslúži pozornosť!

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.