Stimulácia klitorisu

Ako stimulovať klitoris?

Stimulácia klitorisu je v podstate veľmi jednoduchá. Je to aj vďaka spomínanému množstvu nervových zakončení, ktoré sa na ňom nachádzajú. Aj z pohľadu funkcie je jeho cieľom priniesť žene orgazmus a potešenie. Z hľadiska plodnosti už však ďalší význam nemá.

Klitoris môžete stimulovať:

1. Rukou a prstami – táto stimulácia je najjednoduchšia a aj najbežnejšia. Každá žena má pritom rada niečo iné. Mnoho mužov si myslí, že stimulácia, napríklad, jazykom, je v prípade klitorisu intenzívnejšia, ale všetko je otázkou preferencií, preto je vždy dobré sa ženy spýtať, čo preferuje. Na dráždenie klitorisu rukou môžete použiť najskôr prsty a potom celú ruku. Prstami jednej ruky môžete posunúť pysky a dráždiť klitoris. Dráždenie by malo byť zamerané najmä na intenzívny pohyb smerom hore a dolu, ale tiež na krúživé pohyby. Využíva sa tiež tlak, ktorý pôsobí mimoriadne intenzívne. Treba si však dať pozor na pohyby, ktoré by spôsobovali veľké trenie. Tým, že je klitoris veľmi citlivý, mohol by byť tento pohyb veľmi bolestivý.

2. Dráždenie penisom – klitoris nemusíte dráždiť iba rukou. Pre niektoré ženy je oveľa viac vzrušujúcejšie, keď budú mať klitoris dráždený, napríklad, penisom. S penisom sa môžu na klitorise vykonávať podobné pohyby, ako je to v prípade prstov. Intenzívny je hlavne pohyb smerom dole a horu s miernym tlakom.

Ako stimulovať klitoris

3. Orálne dráždenie klitorisu jazykom, prípadne telom – ako sme už uviedli vyššie, nie pre všetky ženy je najvzrušujúcejší spôsob klitorisu orálne dráždenie ústami a jazykom. Hoci aj tento spôsob môže nepochybne poriadne rozpáliť. Aby bolo dráždenie ešte intenzívnejšie, je vhodné použiť kombináciu rúk a jazyka. Samozrejme, tento spôsob dráždenia si už žena nemôže spraviť sama. Dráždenie klitorisu jazykom je pre ženu veľmi zaujímavý zážitok, muž by mal však rozhodne použiť istú dávku fantázie. Klitoris sa dá stimulovať jazykom krúživými pohybmi priamo okolo neho a tiež lízaním zdola nahor a jemným dráždením jazykom priamo na klitorise. Použiť sa dajú aj pery a klitoris sa dá jemne do nich zovrieť.

4. Dráždenie klitorisu telom – pri dráždení klitorisu je dobré využiť všetky možnosti hlavne kvôli obmene. Partnerky, ktoré majú rady zmyselný a erotický štýl dráždenia, určite ocenia aj takýto spôsob. Využiť sa dá, napríklad, hrudník partnera. Treba sa však sústrediť na to, aby bol klitoris stále trený, inak to pre partnerku neprinesie požadované vzrušenie.

5. Erotická pomôcka erotické pomôcky sú užitočné vždy a všade. Predstavte si, napríklad, to , že ak chce žena dosiahnuť orgazmus dráždením klitorisu, nie vždy sa efekt môže dosiahnuť tak rýchlo akoby si žena želala. Dráždenie klitorisu rukou alebo ústami nemusí byť vždy praktické, preto je používanie erotických pomôcok viac než užitočné. A vzrušujúce a zaujímavé zároveň. Tákáto forma stimulácie je iná ako tie predchádzajúce. Môžete použiť, napríklad, vibračné krúžky alebo iné vibračné pomôcky, samozrejme, tiež klasický vibrátor, ktorý má tvar penisu. Alebo tiež vibračné vajíčka a guličky. Na trhu tiež nájdete vibrátory, ktoré majú špeciálnu časť aj na dráždenie klitorisu.

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.